50 Pomysłów Na Dobre Nawyki

50 Pomysłów Na Dobre Nawyki

Dzisiaj będzie krótko… choć bardzo intensywnie.

Przygotowałem dla ciebie listę 50 pomysłów na dobre nawyki, które możesz wprowadzić u siebie. Zanim zapoznasz się z listą przejdź przez pytania analizujące twoje najważniejsze cele.

Listę możesz pobrać w formie ebooka. Znajdziesz go tutaj:

===> 50 pomysłów na dobre nawyki <===

Pytania i wątpliwości

50 nawyków to za dużo?

👉 Zgadzam się! Nawet nie próbuj wprowadzać tyle na raz – jest to niemożliwe. Zacznij od wybrania 2-3 nawyków, które przybliżą cię do celu.

Nie wiem jakie nawyki wybrać?

👉 W ebooku znajdziesz także pytania analizujące twoje cele. Analiza ta pozwoli ci szybko uświadomić co jest dla ciebie ważne. Na tej podstawie wybierz czynności, które pomogą osiągnąć ci cel.

Co jeśli nie rozumiem na czym polega dany nawyk?

👉 Do każdego z nich napisałem komentarz. Każdy pomysł jest opisany kilkoma zdaniami, tak by móc wyobrazić sobie na czym polega.

Czy ebook jest darmowy?

👉 Tak. Za ten ebook nie zapłacisz oni grosza. Przygotowałem go by pomóc ci w doborze nawyków. Pomysły te to inspiracja dla ciebie.

Jak przerabiać ebooka?

👉 Zaparz swoją ulubioną kawę. Usiądź wygodnie. Przygotuj notes i długopis. Odpowiedź na pytania. Zastanów się mocno i bądź szczery sam ze sobą. Po analizie swoich celów zapoznaj się z listą pomysłów. Wybierz 2-3 z nich i zacznij je wprowadzać.

Jak wprowadzić nawyki?

👉 Tutaj także mam dla ciebie ebooka. Także darmowego. Zapoznaj się z listą a już jutro prześlę ci 10 taktyk budowania nawyków prosto na twoją skrzynkę email.

Jeśli masz inne wątpliwości napisz do mnie:

karol@szkolanawyku.pl

A teraz nie szukaj wymówek i zainspiruj się listą 50 pomysłów na dobre nawyki. To nic nie kosztuje. 👇